concordia-design | Robocik.eu

ROBOświaty

Czy w tygodniu pełnym zajęć brakuje Państwu czasu na wspólne rozwijanie pasji dziecka? Na zanurzeniu się w jego świat? Wspólną eksplorację porywającej przestrzeni? Zniknięcie na kilka godzin w beztroski świat radości i zabawy?

Mamy na to rozwiązanie:

ROBOświaty

Kilkadziesiąt minut wspólnej zabawy i nauki robotyki przy wykorzystaniu specjalnych zestawów LEGO Education, wyposażonych w silniki elektryczne, czujniki; zestawy, które po zbudowaniu programujemy i ożywiamy, aby wykonywały nasze polecenia.

Kreatywne Warsztaty dla Rodzica i Dziecka – kilkadziesiąt minut wspólnego czasu na poznawanie nowych światów i wspólne odkrywanie siebie. Wyjątkowy czas w wyjątkowej przestrzeni. W samym centrum Poznania, a jednak w ciszy i relaksującej atmosferze.

Concordia Design i Robocik.eu wspólnie otwierają dla Państwa wyjątkowy Świat.

ROBOświaty odbywać się będą w niedziele, wg poniższego harmonogramu:

Najbliższe ROBOświaty:

31 marzec 2019

 godz: 14:30 – microROBOświaty

 godz: 15:15 – ROBOświaty

Aby wejść w nasz ROBOświat należy zakupić bilet w naszym sklepie:

W sklepie widoczna jest ilość pozostałych biletów.

Max ilość par: 16 (dwie osoby prowadzące zajęcia)

Concordia Design to centrum kreatywności i designu, które proponuje dużo ciekawych zajęć dla dzieci i rodziców. Warsztaty projektowe, Rodzinne Niedziele z animacjami, spektakle dla najmłodszych, całoroczne kursy i Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci to tylko niektóre propozycje. Program wydarzeń można sprawdzać na www.concordiadesign.pl

Organizatorem eventu ROBOświaty jest Robocik.eu, oddział Wielkopolska, reprezentowany przez PRO-X Krzysztof Skibicki.

Organizator gwarantuje niezwłoczny zwort wpłaty na poczet rezerwacji jeśli event nie odbędzie się z winy Organizatora lub Concorida Design.

Robocik.eu

2012-2022
error: Treść jest zabezpieczona !!